The Ting Tings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Ting Tings

The Ting Tings röportajlar , şarkı sözeri , son haberler Katie ve Jules hakkında her şey burada... The TingTings fan türkiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:

+2
* ToMzge *
qLamorou$
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
~ Tief
Süper mod.
Süper mod.
~ Tief

~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 2:33 pm

Püre ALicé ve piLav Tom . xD
Amerikan menüsü de süpermiş sevdim . xD
Süpersin Esocan'm(:
Devam ett .(: <3
qLamorou$
Çevirmen
Çevirmen
qLamorou$

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:29 pm

BÖLÜM V : "Bana Karşı geldi !" & "Moron Lilly ! Hahaha xD"

Edit : Fon Müziği "Lady GaGa - Beautiful , Dirty , Rich"

..Lilly ~

Ah xD Ne Güzel Gülüyor. Aşkıma Bak. O Yanındaki Moron Defolup Gitse Süper Olur. Çünkü Tom Gözlerini O Kızdan Ayırmıyor. Tamam , İyi Anlaşabilirsiniz. Ama O Kız Tom'un Bana Aşık Olmasına Engel Olamaz. Çözüm Yolu Bulmalıyım ! Hımm.. Sanırım Buldum. Klasik Çözüm. Tom'u Babamla Tanıştıracağım ! Evet İşte Bu ! xD Dokuzuncu Dünya Harikası Aşkım Artık Babama Hizmet Edecek. . "Dokuz Mu ?" Demeyin.. 1.si tabiki de Benim ! xD E Öyle Olunca 7. , 8.'liğe Kayıyor. O Da 9. Oluyor. (= Matematiğiniz Anlaşılan Kıtmış xD Şu Seth Denen Salak da Dakika Başı Bana Bakmazsa İçim Rahat Edecek Eminim xD Eeee O Da Haklı . Bana Bakmayacak da Kime Bakacak. Stephenié'ye mi ?! Hahah xD Aslında Seth Tom'dan Yakışıklı Ama Fakir. Burada Burslu Okuyor. Tom Her Yerde Para Basıyor. ve yeterli Yakışıklılık Düzeyine Sahip. Fazlasına -Seth'ten Bahsediyorum- gerek yok xD İşte Zil Sesi.. Şimdi Gidip Hayatımın Erkeğiyle Konuşabilirim xD Ve Onu Bize Davet Etmek de Fena Olmaz.. xD Süper Olur Hatta. ! xD

Lilly
: Selam Tomcuğum (=
Tom Selam Lilly. (=

Dedi. Ve Süper Bir Şekilde Gülümsedi. Buna Dayanmamın Zor Olduğunu Tahmin Edebilirsiniz Elbet. Onu Boynundan Tuttuğum Gibi Alicé Denen Salağa Bakarak Onu Dudaklarından Öptüm. Alicé İğrenmekten Başka Bir Tepki Vermedi. A a xO Bu Çok Garip. Kıskanması gerekmez Miydi ya ?! Belli ki Öyle Birşey Yok. Yani Önümde Engel de Yok xD Gözlerimi Kapatıp, Tom'a İyice Yapıştım. Ama O Beni Nazikçe Ama Kırıcı Bir Şekilde İtti.

Lilly
: Ne Oldu Şimdi ?
Tom : Ihm. Şey Üzgünüm. Ama Bu Biraz Hızlı Olmadı mı ? Tamam Hoşuma Gitmedi Diyerek Yalan Söylemeyeceğim. Çok Sevimliydi . Ama Mantık veremedim xS Daha 2 Hafta Önce Tanıştık Lilly =S
Lilly : İlk Görüşte Bakışlara Aldanma Diye Birşey Vardır. Ve Sanırım Ben Aldandım. =)

AliCé **

Dedi Bayan Yapmacık ."Moron Lilly ! Hahah xD" Seth'inse suratından bir an acı aktı . Sanki Çocuğu Şömineye Atmışsınız Gibi Bakıyordu. .Tom " Hımm.." Diyerek Birşeyler Mırıldandı. O Sırada Stephenié Yanında İkiz Bir Çift yakışıklı Çocukla İçeri Girdi. Buraya Doğru Geliyorlardı. Ama Sadece Gülümseyerek Yanımızdan geçtiler. Ben de Gülümsedim. Bir tanesi Çok Derin Bir şekilde Baktı Bana. Ama Hemen Kafamı Çevirdim. İnsanlara Umut Işığı Gösterip 10 dakika sonra Söndürmek Hoşuma Gitmez. (; Kendimi Birşey Sanar Gibi oLdu xD aMa ÖyLe DeğiL yani xD Birşeyler Konuşmaya Başladılar. Fısır Fısır Ne Konuşuyorlar Acaba ? xD Ama Bana Anlatmadığına Göre Özeldir. Kurcalamayacağım (= Oufhh.. Canım da Sıkılıyor xD Şu Lilly'i Şutlasak Tom, Ben ve Seth oLaraktan Kopardık xD Fena mı oLurdu. ? Stephenié'yle Seth'e de Yemek Adı Bulmam Lazım xD Seth ,Balık ; Steph de Yumur- Ya da vazgeçtim xD Steph , Tiramisü oLsun xD

İşte Bu xD
~ Tief
Süper mod.
Süper mod.
~ Tief

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:41 pm

Ahh beni çatLatmadığın için teşekkür ederim eSocan'm(: <3

~

AAAAA..!
Lilly ne uyuz şey ama..!
Tom'da acayip nazik çıktı . xS
Ben oLsam patLatmıştım iki tane . hehe
Esocan'm devam et devam . xD(:
Stargirl!
Admin
Admin
Stargirl!

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 7:22 am

Ay evet Lily gerçekten çok sinir bozucu..
Yine çok güzeldi..Devam Eso'mxD
qLamorou$
Çevirmen
Çevirmen
qLamorou$

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:58 pm

BÖLÜM VI : Kenny Sen Misin ? Ya Da Sen Sammy DeğiL Misin ?

Edit : Fon Müziği : "Lee Ryan - Real Love"

~~STEPHENIE~~

Stephenié
: Kenny ! Alicé'e Bakacağına Bana Bak ! Beni Dinle. Sadece Size Anlatıyorum . . Yardıma İhtiyacım Var =(
Kenny : Ne Oldu ? Anlat Bakalım.
Stephenié : Aşık oldum.
Kenny & Sammy : NE ?! Bay Martin Montez Bunu Duyarsa Hiç İyi oLacağını Sanmıyoruz.
Stephenié : Ah ! Ciddi Misiniz ? Babam Duyarsa İyi Olur Sanıyordum Ben de. ! Ay Salak Salak Konuşmayın Ya.
Sammy : Aşık Olmak Bize Mahsus. Sen Aşık Olamazsın ahahaha !
Kenny : Kime Aşıksın Söyle Bakem AbiLerine ?
Stephenié : Şimdi Suratınıza Yiyeceğiniz Yumruklardan Sonra Abi Falan Kalacağını Sanmıyorum. !
Kenny : Tamam Haydi Söyle Kim O ŞansLı ? xD
Stephenié : Seth Fondeck. Şurda . Tom'un Bize Göre Solundaki .
Sammy : Zaten Sağındaki Olamaz Çünkü Kız sırıt Yoksa Senn .. Yoksa Sen... zuhahah :ahah:
Stephenié : Kes Sesini Şapşal !
Kenny : Ihm.. Yakışıklı Çocuk .-Benim Kadar Olmasın- Beğendim xD
Stephenié : Ah SağoL Sammy (= Senin Yorumuna İhtiyacım Yok Kenny !
Kenny & Sammy : Sammy mi ? / Kenny Mi ?
Stephenié : Kenny Sen Misin ? Ya da Sen Sammy Değil Misin ? xD
Kenny & Sammy : Kapa Çeneni ! Daha İsimLerimizi Bilmiyorsun xD
Stephenié : Ama Çok Benziyorsunuz x$

Bu İkizleri Gerçekten Çok Seviyorum xD Beni Çok Güldürüyorlar Bazen. Ah Zil Çaldı..^/^ Gittiler.. "Gene Gelin xD" , "Mektup Yazın" faLan xD

~~

Edit : Fon Müziği : "Star Wars Episode VI - Parade Of The Ewoks"

...
Öğretmen : Söyle Bakalım Alicé. . Ihmm. Biliyorum Coğrafya Sevmi-
Alicé : Hocam yapmayın ! xD Ben Sosyal Alana Giren Hiçbir Dersi Ve Konuyu Sevmem (:
Öğretmen : Ne Kadar Açık Sözlüsün ?! Sağol ! Neyse Soruya Geçelimm.. Bana Amerika Kıtasından Bir Ülke Söyle. Adını Az Duyduklarımızdan xD
Alicé : Aldrean ! Ay şey pardon-
Öğretmen : Aldrean mı ?! O Afrika'da oLmasın ?
Alicé : Hocam Ne Afrikası yaa ?! xD xD Aldrean StarWars'ta Biz Gezegen Adı xD Dün Gece StarWars İzleyip Yattım xD Herhalde Etkisini Bırakıp Tattoine'e uçtu xD Yanlış Hatırlamıyorsam Luke Skywalker'ın, Darth Vader'a İki Çift Lafı Var. Yani Ya Tattoine ya da Coruscant'tadır xD Ve Nedense Anlamadığım Birşeyler Var xD Oradaki Ewokları neden Öldürüyor Bu Askerler ? xD Ne Zorları Var xD Birşey Değil O Ewoklar Çok tatLı xD Bu Arada Ewoklar da Endor'da. xD Yani Kimsenin AFRİKA'da olduğunu Sanmıyorum (:

Ahh çok GüLdümm xD xD xD Hoca da Birşey Bilmiyor xD Bu Alicé Adamın Aklını Almayı Bırakın Taksit Taksit Çalar xD

Öğretmen
: Alicé ! Ne Dediğini Farkında mısın ?! Sinirilerimi Hoplatmadan Hemen Bana Bir Ülke Adı Söyle !
Alicé : San Marino ?
Öğretmen : Yalvarırım Sus ve Otur ! :@
Alicé : - Tom'a Fısıldayarak.- yanLış mı söLedim ki ? xSD
Tom : Hayır xD San Marino Amerika Kıtasında xD Bir Amerikalı oLarak Konuşuyorum Burda ! xD
Alicé : Bay Tereyağlı Pilav Ben de Amerikalıyım !
Stephenié : -Arkama Döndüm.-Tereyağlı mı ?! ahgahagahag zuhaha ! xD

Tom : Senin Tereyağlı Dediğin O Adamda Jeff Hardy Gibi Kas Var Be ! Yağlı Çakma Türk Kası DeğiL Canım ! Kass..! Teneffüste Arka Bahçeye Gel Bak Ben Sana Neler Göstericem ! xD
Alicé : Sen Dua Et de Ben O kasLarı Sana Yedirmeyeyim ?! (= xD Ben Pilavım.^^ Karbon Hidrat oLduğum için Kas FaLan DinLemem. (=
Öğretmen : Kesin Sesinizi ! Bu Arada Alicé Doğru Söylemişsin San Marino Amerika Kıtasındaymış . Aferin ! (=
Alicé : Kimin Öğrencisiii !! (H) xD Tanrı Korusun xD
Sınıf : Ahajhajahaghajagj ! xD xDDDDDDDD
Öğretmen : Şimdi Size Bir Uçacağım Burdan ! O Zaman da Ben Güleceğim ! -_-

Ve Herkes Susar.. Ve En Sıkıcı Haliyle Coğrafya xD By Stephenié Montez =P =D

Alın Eşşek Kadar böLüüüüüüümm =P xD
~ Tief
Süper mod.
Süper mod.
~ Tief

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:21 pm

TereyağLı piLav . xD
Öğretmen yamuLdu haa . sırıt
BöLüm yine çok güzeLdi .(:
Devam esocan'm(: <3
Dead Ang3LL
Alışan Üye
Alışan Üye
Dead Ang3LL

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 4:14 pm

bütün sosyal konularıyla ilgili hocalar salk olur
escanıM
hepsini okudm süper yaha bu
tomla alice sevgılı olsunlar o lily midir nedir g*tü
kaLKMIŞ kıza sinir oldum süper devam et
esocan

En son Stargirl! tarafından Cuma Ağus. 28, 2009 8:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yazım Hatası)
~ Tief
Süper mod.
Süper mod.
~ Tief

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 5:36 pm

Esocan esinLe benim aramda bi Lakap canım .(;
Dead Ang3LL
Alışan Üye
Alışan Üye
Dead Ang3LL

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:23 pm

hatırladığım kadarıyla eski sitedede esoCan denılıyordu CNM(=
herneyse bir addan senınle aramı bozamam
ama sende bil canım ben hakaret dısında
istediğim herkeze istediğim şeyi sölerim aşkom(senı sevıyorum )
nese kapansın bu konu masum
qLamorou$
Çevirmen
Çevirmen
qLamorou$

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:15 pm

Tamam Derincim Sorun Yok Hayatım ((:
Arkadaş Bir daha Demez Olur Biter (:
Bu Arada YorumLar İÇin de Teşekkürler ((:
~ Tief
Süper mod.
Süper mod.
~ Tief

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:35 pm

Ayh bende seni seviyorum aşkom .(:
Stargirl!
Admin
Admin
Stargirl!

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 8:43 am

Ayy!!
Çok güzeldixD
Sammy : Zaten Sağındaki Olamaz Çünkü Kız
Bu bölüme koptum hehe
Artık hep uzun bölüm istiyoruz eşşek kadar hehe
* ToMzge *
Admin
Admin
* ToMzge *

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 9:41 am

ayy kuzuuumm ne zamandır giremiyodum siteye.
ben yokken döktürmüşssün kuzum döktürmüşş sırıt
hepssii süperr olmuş.
o slk kıza sinir oldum şu tom un dudağından öpene xS ben tom un yerinde olsam ' kaşar mısın kızım sen yaa ( kaşar olduğu bellide hehe ) direk dudağıma yapışıyosun bu ne cürret derdim sırıt galiba biraz abartmış olurdum neyse en iyisi susuyum Razz
Dead Ang3LL
Alışan Üye
Alışan Üye
Dead Ang3LL

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:02 pm

devam eso devam(=
Stargirl!
Admin
Admin
Stargirl!

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:46 pm

Eso benim ve özgenin lakabı(:
Bence esin'e ait yeni bi lakap bul(:
Çalıntılık olmasın(;

En son Stargirl! tarafından Paz Ağus. 30, 2009 12:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qLamorou$
Çevirmen
Çevirmen
qLamorou$

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:51 pm

BÖLÜM IX : Müzikale Benden Başka Adam mı Bulamadın Ya ?! xS

Edit : Fon Müziği : Michael Jackson - Smooth Criminal

SETH

En Komik Coğrafya Dersinden Çıktım. Ve O Komiklik Yerini Babamın geleceğini HatırlamamLa Son Buldu. . Babam da Tam gelecek Zamanı Buldu Kahretsin ya ! .. Finallerin Son İki Sınavı Çok Kötü. Hele Müzik ! "Önemli değil " Değil. ÖnemLi ! Bir İnsan Müzikten Nasıl FE aLır ya ?! Hah Bunun Açıklaması yok ! Bu İşler İmkansız Aşklarına Şarkı Yazıp Ağlamakla oLmaz Seth ! Napacağım yaa ! Ufh.. Alicé'e ya da Tom'a Söylesem Beni Çalıştırırlar mı ? xS Niye Yapsınlar ki xS Stephenié'ye söylesem. . O da AA aLdı. O beni Çalıştırır. Ah Babam Geliyor. ! Ufh. . Geldi. Ve Bana Çok Sevimli bir şekiLde Gülümseyip SarıLdı.[/color]

Seth : Hoşgeldin Baba (:
Baba : Hoşbulduk Oğlum (:
Seth : Babacığım , Sen Müdürün Yanına Gitsen ; Benim Bir Arkadaşımla Konuşacağım Şeyler Var Hemen Gelirim oLur mu ? (:
Baba : oLur tabiki ((: Kim o Arkadaş ? Hım . xD Söyle Bakalım Babana xD Biz de Geçtik Bu Dönemlerden xD
Seth : Ahahah xD Yok Öyle Birşey. (: Sadece Bir Konuda Yardım Alacağım Ondan (: Hepsi Bu. ((:
Tom : SethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSethSeth !!!
Seth : Ah Yavaş ! xD Ne oLdu Tom ? He Bu aRada Baba Bu Tom. En İyi Arkadaşım ((:
Baba : Ah Çok Sempatik ((: Memnun oLdum Tomcuğum ((: Adım John (:
Tom : Ah Ben de Memnun oLdum Efendim (: İzninizle (: Bu Arada En İyi Arkadaşın oLduğuma Dair Söylediklerin Beni Tatmin Etti xDxD ... Buraya Gel Seth ... Hey Seth Ne oLdu Bilemezsin xD
Seth : Ne oLdu xD Nerden Bileceğim ? Doğru Söylüyorsun Bilemem xD
Tom : Müzikal Varmış ! Senin Geçen Gün Çantandan Şarkı Sözü Düşmüştü. Sen Kendim Yazdım Demiştin. Ama Okutmamıştın. Adıı.. Ihmm.. "Livin' In A World Without You"ydu sanırım. İşte Onunla Müzikale Katıl. Ödül 5o.ooo Euro. (: Ben Sana Para Teklif Ettim ; Kabul Etmediğin İçin.. Haber vereyim Dedim. (:
Seth : Tom Ben.. Ben Müzikten Anlamam. Notum-
Tom : Başlarım Sana da Notuna da. ! Notunda Birşey Yok. Alt Tarafı Aksilik ! Çok Daha İyi oLacağını Biliyoruz. Sorun Yok ;D Katılıyorsun. !
Seth : Tom yapmaa.. Sesim-
Tom : Sesim Güzel Değil Deme. Sesinin Çok Güzel oLduğunu Benden Başka Kim Fark edebilir ?! Bunu Ben Söylüyorsam Bir Bildiğim Vardır ! ;D Kaydını yaptırmaya Gidiyorum. Beraber Çalışırız. Hem Müzikçi de Müzikalde Birinci Olan Öğrencinin Bütün Notlarını AA yapacağını söyledi ;D Ben Olayları çok yönlü Düşünürüm Dostum ;D Sonra Görüşürüz..... Açılın Yoldaaannn !!
Seth : Ah İnanamıyorumm.. x@ Bir Bu Eksikti ! xS

~~ / Fon Müziği : The Rasmus - Livin' In A World Without You

...
Seth : Tom Anlamıyorsun.. Ben Yapamam. Utangacım. Çekingenim. Yani Yapamam. x/
Tom : Livin In AWooooooooooorlldd .. ufh ne biçim sözler xD Beste de Yapılmıyor xS "I See The Light. Living In A World Without You.." Buldum ! Heyy Hey Hey !! Hoba ! Ne Diyorum Ben ya xS Neyse Buldum Oğlumm xD ... Hehhh Notaları da yazdımm .. Haydi Sen Söyle. Bak Bilerek Çirkin Söylemek Yok. Anlarım, O Kağıdı da Sana Yedirirm Seth ! 3-2-1 ! Başla. !
Seth : It's hard to believe that it came to this
You paralyzed me with the poisoned looks to my Head
For 40 days and nights I was chained to your bed
You thought that was the end of the story
Something inside me called freedom came alive
Living in a world without you. .

~~
Budur =P

En son qLamorou$ tarafından Paz Ağus. 30, 2009 12:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stargirl!
Admin
Admin
Stargirl!

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:56 pm

Çok güzeldi..
Tom o kadar "Seth"nasıl söylemişVery Happy
Yeni bölümğ heyecanla bekliyorumxD
~ Tief
Süper mod.
Süper mod.
~ Tief

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 2:29 pm

Ay evet orda koptum..!
AraLıksız söyLemiş bide .xD
Yeni böLümü bekLiyorumm . (:
Dead Ang3LL
Alışan Üye
Alışan Üye
Dead Ang3LL

MesajKonu: Geri: ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:   ~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 5:27 pm

nefes almadansa kesın bunu solerken yuzu morarmıştır sırıt
süper esin devamını en kısa zamanda beklıyoruzz müzik

~AŞK MÜZİKALİ..* ((: BöLüm 9 GeLdi ((:
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2